Фільм «Пам'ятай про мене»

У мене є чоловік, який вважає мене занадто передбачуваною і надійною, щоб збуджувати

фільм «Пам'ятай про мене»

(2003 рік, Франція, Італія, Великобританія, реж. Gabriele Muccino)

Звичайна італійська родина: батько, забитий і незрозумілий дружиною чоловік, розучився мріяти і цінувати себе. Дружина, яка зривається на дітей і чоловіка, так як її життя не склалося і вона стала вчителем у школі, а не зіркою театральної сцени. Дочка, яка мріє стати телезіркою і готова піти заради цього на все і переспати з першим зустрічним. Син, безмовно закоханий і замкнутий у собі підліток, так схожий у своїй нерішучості на батька.

Всі ці по-своєму глибоко нещасні люди живуть під одним дахом, боячись що не будь змінити, але коли один все-таки на це зважується — життя змінюється у всіх. І мрії починають збуватися. Але от тільки якою ціною?

Дуже чесне і справжнє кіно: італійці вміють грати (в) любов, як жодна нація на землі. Вас немов занурять в котел пристрастей, вивернуть навиворіт душу, зроблять прямий масаж серця і щасливого, спустошеного, відправлять в реальний світ.

Якщо ви коли не будь задавалися питанням, а чи не послати ваш шлюб до біса, то це фільм для вас. Спробуйте його за келихом улюбленого вина пізно вночі, коли життя не так вже й карамельне, і відносини — це всього лише питання часу і звички.

Ах, так: у фільмі грає блискуча Моніка Белуччі, але, можливо, це той єдиний випадок, коли акторський талант Лаури Моранте в ролі матері сімейства сяє ще яскравіше.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте