Знайдіть себе і будьте собою


Анджело Парті написав тринадцять книжок і тисячі газетних статтей про виховання дітей, і стверджує, що немає нічого жалюгіднішого за людину, «якій доводиться бути кимось та чимось іншим, а не тим, ким вона є душею та тілом».


Не наслідуйте інших. Знайдіть себе і будьте собою.


будьте самими собою. Дотримуйтеся мудрої поради, яку Ірвінг Берлін дав покійному Джорджу Гершвіну. Коли Берлін і Гершвін вперше зустрілись, Берлін уже був достатньо відомим, а Гершвін — усього лише молодим композитором-початківцем, що заробляв тридцять пять долларів на тиждень у «Провулку жерстяних каструль» (район магазинів грамплатівок та музичних видавництв Нью-Йорка). Вражений здібностями Гершвіна, Берлін запропонувавйому роботу у музичного секретаря з майже утричі більшою зарплатнею. «Але не погоджуйтесь на цб роботу, — порадив Берлін. — Якщо ви погодитесь, то можете стати другорядним Берліном. А якщо залишитись самим собою, то одного дня станете першокласним Гершвіном».
Гершвін прислухався до цієї поради і невдовзі став одним з найвідоміших американських композиторів свого часу.
Кожен із нас у цьому світі — єдиний і неповторний. Тож радійте цьому. Використовуйте найкращим чином те, що дала вам природа. Зрештою, все мистецтво автобіографічне. Ви можете співати тільки своїм голосом. Можете малювати лише своєю рукою. Ви повинні бути такими, якими зробили вас ваш досвід, ваше оточення і ваша спадковість. Щоб не сталося, ви маєте доглядати свій власний садок. Щоб не сталося, ви повинні грати на власному інструменті в оркестрі життя.


натхнення вам!!!

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте